Manicure in Niel: verzorgde handen die stralen

Op zoek naar een professionele manicure in Niel? Me-Time Schoonheidssalon aan de Jozef Wauterslaan is jouw adres voor verzorgde handen en prachtige nagels. Met gratis parkeren voor de deur en een rustige, persoonlijke behandeling in huiselijke sfeer.

Of je nu komt voor een snelle basis manicure, een luxe behandeling met warm paraffine masker, of duurzame Gelish die wekenlang perfect blijft zitten: bij Me-Time nemen we de tijd om jouw handen en nagels weer volledig op punt te zetten. Een verzorgde hand is goud waard, en wij zorgen ervoor dat je met stralende en zachte handen de deur uitgaat.

Manicure
Me time in beeld (8)

Maak een afspraak

met eventueel nagels lakken

De klassieke verzorging
Een manicurebehandeling bestaat uit de algemene nagelverzorging, nagelolie, een korte handmassage en een mooie afwerking. Je mag kiezen uit onze mand met diverse kleuren om je nagels te lakken, of als je geen kleur wilt, zet ik er een verstevigende doorschijnende lak op.

Dat tikkeltje meer verwennerij
Wil jij ook liever dat tikkeltje meer? Dan is de verwen manicure perfect voor jou! Dit houdt de basis manicure in, met als extra een scrub en als finishing touch een heerlijk paraffine masker (of een crèmemasker, naar keuze).

Het paraffine masker werkt als volgt: je handen worden één voor één ondergedompeld in een aangenaam warm bad met paraffine. Vervolgens worden ze ingepakt terwijl je relaxt, en masseer ik je voeten. Daarna wordt het masker afgenomen en hebben je handen een fluweelzacht gevoel.

Prachtige nagels voor 2 tot 4 weken
Gelish, ook wel Soak Off Gel genoemd, is de perfecte oplossing als je lang wilt genieten van een mooie kleur. De gel wordt aangebracht als nagellak en uitgehard onder een led lamp, maar heeft de duurzaamheid en flexibiliteit van een gel. Het resultaat: prachtige nagels die twee tot vier weken blijven zitten!

Waarom klanten uit de Rupelstreek voor ons kiezen

Makkelijk bereikbaar & parkeren

Geen parkeerstress. Ons salon in Niel is vlot bereikbaar en je parkeert gemakkelijk in de buurt.

Persoonlijke aandacht

Bij Evi ben je geen nummer. We nemen de tijd om te luisteren naar wat jouw handen nodig hebben voor een behandeling op maat.

Warmte & Sfeer

Rustige, persoonlijke sfeer. Van de verzorgende handmassage tot de ontspannende sfeer: alles draait om jouw welzijn en verzorgde handen.
Waar handen spreken, komt het hoofd tot rust

Manicure & Gelish in Niel

Een verzorgde hand maakt het verschil. Bij Me-Time in Niel zorgen we voor een complete nagelverzorging waarbij je handen en nagels weer volledig op punt komen te staan. Van algemene nagelverzorging met nagelolie tot een ontspannende handmassage.

Voor wie extra verwennerij zoekt, is er de verwen manicure met scrub en warm paraffine masker. Of kies voor Gelish: een duurzame gellak die 2 tot 4 weken perfect blijft zitten zonder te chippen of te verkleuren. Ideaal voor een vakantie, event of gewoon omdat je altijd verzorgde nagels wilt hebben zonder dagelijks onderhoud.

Stressvrij aankomen Je Me-Time moment begint al bij aankomst.

🚗 Auto: Je kan altijd gratis parkeren in onze straat. Is het druk in de avond? De ruime parking van de Sporthal van Niel ligt op slechts 350 meter afstand.

🚆 Trein: Het station van Niel ligt op slechts 350 meter (5 min. wandelen).

🚲 Fiets: Je mag je fiets veilig en gemakkelijk voor ons huis parkeren.

Inkom
ouw rustpunt bij Me-Time
Me-time Schoonheidssalon in Niel

Ik ben Evi, het gezicht achter ons salon. Mijn missie? Jou een moment van pure rust geven. Of je nu komt voor verzorging of ontspanning, met mijn jarenlange ervaring ben je bij mij in goede handen.